Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Papa Françesku javën e ardhshme për vizitë në Qipro dhe në Greqi

Qipron dhe Greqinë nga 2 deri më 6 dhjetor do t'i vizitojë kreu i Kishës katolike të Romës,  Papa Françesku dhe do të realizojë takime me liderët qipriotë dhe grekë, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle