Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

Papa demanton se po tërhiqet nga Froni i shenjtë, dëshiron të shkojë në Miskë dhe Kiev

Papa Fraçesku (85) sot i hodhi poshtë pohimet se planifikon ta braktisë pozitën e kreut të Kishës katolike. Këtë muaj niset drejt Kanadasë, e më pas shpreson se do të mund të shkojë edhe në Moskë dhe në Kiev, lajmëruan mediumet britanike.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle