0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Panel diskutimin “….pas Marrëveshjes së Ohrit”

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive, Artan Grubi do të marrë pjesë në Panel diskutimin me temë “….pas Marrëveshjes së Ohrit”, nën organizim të komunës së Strugës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle