0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Panel diskutimi “Ardhmëria e Evropës – një vështrim nga vendi-kandidat për anëtarësim në BE”

Pesë ambasadorë nga Grupi i Vishegradit – Çekia, Hungaria, Polonia dhe Sllovakia, si dhe ambasadorë të Sllovenisë, vend kryesues aktual me BE-në, të akredituar në Republikën e Maqedonisë së Veriut do të marrin pjesë sot në panel diskutimin e Universitetit Amerikan Kolegj Shkup me temë “Ardhmëria e Evropës – një vështrim nga vendi-kandidat për anëtarësim në BE”.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle