0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQSektori civil SQ

Panel diskutim “Realizimi i shërbimeve digjitale të krijuara për qytetarët” në Shkup

Panel diskutim “Realizimi i shërbimeve digjitale për qytetarët”, në organizim të Fondacionit për liri “Fridrih Nauman”, Fondacionit për internet dhe shoqëri Metamorfozis dhe Institutit për Shkenca shoqërore dhe humanitare – Shkup (ISSHS), do të mbahet sot në hotel “Aleksandar Pallas”.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle