Botë SQBotë.Portal SQ

Panama: Anëtarët e sektit që vranë gjashtë fëmijë dhe një grua shtatzënë janë dënuar me nga 50 vite burg

Gjykata në Panama i dënoi anëtarët e sektit me nga 50 vite burg për vrasjen e gjashtë fëmijëve dhe një gruaje shtatzënë në janar të vitit 2020, si pjesë e ritualit “ekzorcizma djallëzore”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle