0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Panair për këmbimin e përvojave kreative

Në Qendrën për inovacione dhe dizajn "Dhoma publike" sot nga ora 13 deri në ora 19 do të mbahet Panairi i dytë për këmbimin e përvojave dhe mendimeve kreative "Mirëmëngjesi krijues". Panairi organizohet nga "Skala magazine" - platforma e parë dixhitale për dizajn dhe art bashkëkohor që promovon krijuesit e rinj vendas dhe i lidh ata me industrinë, me mbështetjen e Young Cities dhe Democracy Lab.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle