0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQEkonomi SQ

Panair ndërkombëtar në Tiranë, për herë të parë paraqitje e përbashkët e firmave nga rajoni

Kryetari i Odës Ekonomike të Maqedonisë së Veriut dhe bashkëkryetar i Forumit të Investimeve të Odave (FIO), Branko Azeski, së bashku me nënkryetaren e Odës, Elena Milevska Stërbevska morën pjesë në hapjen e panairit ndërkombëtar në Tiranë, në të cilin në stendë të përbashkët në organizim të FIO-it morën pjesë 31 kompani nga gjashtë vendet e Ballkanit Perëndimor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle