0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Pamjet satelitore tregojnë dëmtim të bazës ushtarake ruse në Krime

Pamjet satelitore nga “Planet Labs” amerikane tregojnë dëmtim të madh të bazës ajrore në Krime dhe disa aeroplanë të shkatërruar ushtarakë rusë pas shpërthimeve që ndodhën dy ditë më parë, njofton BBC.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle