Ballkan SQBallkan.portal SQ

Palmer: Ne nuk kemi projekt për reforma zgjedhore në BeH, ne jemi këtu vetëm për të ndihmuar në gjetjen e një zgjidhjeje

Deputeti amerikan për reforma zgjedhore në BeH, Metju Palmer, tha sot në Sarajevë se e përfaqëson SHBA-në dhe se kur flet, flet në emër të politikës së atij ven

Butoni Kthehu në krye
Mbylle