0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Palmer dhe Ajhorst në BeH për reformat zgjedhore: Çoviq pret marrëvehsje deri në fund të vitit, Izetbegoviq kërkon “zgjidhje mesatare”

I dërguari i posaçëm amerikan për Ballkanin, Methju Palmer dhe diplomatja e Bashkimit Evropian, Anxhelina Ajhorst, sot në Sarajevë i filluan bisedimet me politikanët boshnjakë për reformat zgjedhore, por pjesëmarrësit kyç tashmë konfirmuan se nuk heqin dorë nga kërkesat e tyre, të cilat e bllokuan procesin.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle