0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Pallati i Eliseut: BE-ja dhe aleatët e saj janë të gatshëm për sanksione plotësuese ndaj Rusisë

Bashkimi Evropian (BE) dhe aleatët e saj janë të gatshëm të vendosin  sanksione plotësuese kundër Rusisë, kumtoi mbrëmë Pallati i Eliseut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle