Botë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Pakoja infrastrukturore e Bajdenit gjithnjë e më afër deri te miratimi në Senatin amerikan

Senati amerikan dje ka ndërmarrë edhe dy hapa drejt miratimit të pakos infrastrukturore prej 1.000 miliardë dollarëve, duke i përkrahur detajet për investimin më të madh amerikan në rrugë dhe ura në dekadat e fundit dhe me kufizimin e diskutimeve për propozimin.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle