Botë SQBotë.Portal SQ

Pakistani shpërblen Bil Gejtsin për zbutjen e varfërisë dhe të sëmundjeve

Pakistani e  shpërbleu bashkëthemeluesin e "Majkrosoft"-it, miliarderin Bill Gejtsin, me mirënjohjen e dytë më të lartë civile Hilal-e-Pakistan, për zbutjen e varfërisë dhe përkushtimin e tij në zhdukjen e sëmundjeve, siç është poliomieliti  dhe tuberkulozi.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle