Botë SQBotë.Portal SQ

Pakistani publikoi armëpushim me talebanët

Autoritetet pakistaneze publikuan armëpushim njëmujor me talebanët pakistanezë, grupi kryesor i armatosur që qëndron pas sulmeve të shumta ndaj forcave të sigurisë dhe civilëve gjatë 14 viteve të fundit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle