Botë SQBotë.Portal SQ

Pakistani dhe India në KB mes vete u akuzuan për ekstremizëm

Kryeministri pakistanez Imran Kan e akuzoi Indinë në KB si i "terrorizon" myslimanët, që shkaktoi reagim të ashpër nga delegacioni indian.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle