0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Pajisje të reja moderne për Byronë e Metrologjisë përmes programit IPA të BE-së

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi së bashku me ambasadorin e Bashkimit Evropian në Maqedoninë e Veriut, Dejvid Gir dhe drejtoreshën e Byrosë së Metrologjisë Merita Mustafai sot kanë shënuar Ditën Botërore të Metrologjisë - 20 maj.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle