Korrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQShoqëri SQ

Pajisje e pashpërthyer nga viti 2001 është gjetur në oborrin e shtëpisë në fshatin Shemshovë

Një banorë i fshatit tetovar Shemshovë derisa ka punuar në oborrin e tij ka gjetur pajisje të pashpërthyer dhe i ka lajmëruar institucionet kompetente për ta hequr atë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle