0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Pahori edhe më tej është politikani më popullor në Slloveni, SDS e Janshës me rejting stabil

Politikani më popullor në Slloveni ende është presidenti aktual dhe lider i Partisë socialdemokrate, Borut Pahor, përderisa ministri i Shëndetësisë, Janez Pokluklar dhe kryetari i parlamentit slloven, Igor Zorçiq, janë në vendin e dytë dhe të tretë, tregon hulumtimi më i ri i mendimit publik të “Desus” dhe “NSI”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle