Ballkan SQBallkan.portal SQ

Pahor për vizitë në Prishtinë dhe Beograd

Presidenti i Sllovenisë, Borut Pahor, të dielën do të udhëtojë për në Beograd në takim me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ndërsa ditën tjetër në Prishtinë me presidenten e Kosovës, Vjosa Osmani, shkruan sot Morel.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle