0_Web_Ballina – Sllajder SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Pahor në Ankara: Rreziku ende ekziston në Ballkanin Perëndimor dhe në Bosnje e Hercegovinë

- Sa më shumë që zgjatë procesi i zgjerimit të Bashkimit Evropian, aq më shumë vendet e Ballkanit Perëndimor do të jenë të ekspozuara në apetite ruse, për këtë BE-ja duhet t'i përshpejtojë procedurat për pranim të vendeve të këtij rajoni ku ekziston ende rreziku, theksoi presidenti slloven Borut Pahor

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle