0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Paga mesatare neto në qershor ka qenë 31.869 denarë

Paga mesatare mujore neto e paguar për të punësuar në qershor të këtij viti është 31.869 denarë dhe në krahasim me qershorin e vitit të kaluar është rritur për 10,9 për qind, njoftoi sot Enti Shtetëror i Statistikës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle