Ballkan SQBallkan.portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Paga mesatare në tetor në Mal të Zi është 720 euro

Paga mesatare pa tatime dhe kontribute në Mal të Zi në tetor, sipas të dhënave të Drejtorisë për statistikë (Monstat), ka qenë 720 euro dhe është për 0,3 për qind më e lartë se në shtator.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle