0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQEkonomi SQShoqëri SQ

Paga mesatare në korrik 28.540 denarë

Neto paga mesatare e paguar në korrik të këtij viti ishte 28.540 denarë dhe është për 4,8 për qind më e madhe se muaji i njëjtë i vitit të kaluar, kumtoi Enti shtetëror për statistikë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle