0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQPolitikë SQ

Paga mesatare në gusht 28.642 denarë

Neto paga mesatare e paguar në muajin gusht të këtij viti ishte 28.642 denarë dhe është për 4 për qind më e lartë nga muaji i njëjtë i vitit të kaluar, kumtoi Enti shtetëror për statistikë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle