0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQ

Pa ujë të pijshëm një pjesë e banorëve të qendrës së Kërçovës

Për shkak të një defekti në tubin e ujësjellësit në bulevardin "Liria" në Kërçovë, pa ujë për disa orë janë një pjesë e qytetarëve në qendër të qytetit. Nga ndërmarrja komunale informuan se ekipet e tyre kanë dalë në terren dhe paralajmërojnë mënjanimin e defektit gjatë pasdites.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle