0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Pa ujë sot disa pjesë të Shkupit

Pa ujë sot nga ora 11:30 do të jenë shfrytëzuesit e rrugëve “Sofiska”, “Njegosheva”, “Kopnhagenska”, “Briselska” dhe një pjesë e rrugës “Zhenevska” në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle