0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Pa ujë shfrytëzuesit e rr. “24” në Sopishtë

Ndërprerje në furnizimin me ujë sot do të kenë shfrytëzuesit në rr. “24” në Sopishtë, kumtoi NP Ujësjellësi dhe kanalizimi.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle