0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Pa ujë rruga “Nikolla Gërçeto” dhe një pjesë e rrugës “Metodija Mitevski”

Pa ujë sot do të mbetet rruga “Nikolla Gërçeto” dhe një pjesë e rrugës “Metodija Mitevski”, informojnë nga NP “Ujësjellësi dhe Kanalizimi” – Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle