0_Maqedoni.Portal SQSektori civil SQ

Pa ujë rruga “Ferid Bajram” në Butel

Rruga "Ferid Bajram" pranë marketit Dia në Butel do të jetë sot pa ujë, njoftoi NP "Ujësjellës dhe Kanalizime" - Shkup.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle