0_Maqedoni.Portal SQShkup SQ

Pa ujë një pjesë e Vizbegut dhe zonës industriale

 Për shkak të një defekti rrugor nga ora 9 pa ujë një pjesë e Vizbegut dhe zonës industriale. Furnizimi me ujë, siç informon "Ujësjellësi dhe Kanalizimi" do të jetë në ndërprerje deri në sanimin e defektit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle