0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Pa ujë një pjesë e Shuto Orizares

Një pjesë e shfrytëzuesve në rrugët "Metohiska", "Guadalahara" dhe "Jovan Haxhi Shishkov" në Shuto Orizare sot do të kenë ndërprerje të furnizimit me ujë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle