0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQShkup SQ

Pa ujë një pjesë e Shuto Orizarës

Më shumë rrugë në Shuto Orizare sot do të jenë pa ujë, informojnë nga NP “Ujësjellësi dhe Kanalizime” – Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle