0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQSektori civil SQShkup SQShoqëri SQ

Pa ujë një pjesë e shfrytëzuesve të rrugës “Serava”

NP "Ujësjellësi dhe Kanalizimi" Shkup njofton se sot nga ora 11:00 pa ujë do të jenë një pjesë e shfrytëzuesve të rr. "Serava" 22 në komunën e Çairit, për shkak të defektit në këtë rrugë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle