0_Maqedoni.Portal SQShkup SQ

Pa ujë një pjesë e shfrytëzuesve të rrugës “Bërsjaçka buna” dhe INP Burgu-Shkup

Për shkak të  tubit të plasaritur nga një firmë private në rr. "Bërsjaçka buna" pn, sot do të ndërpritet furnizimi me ujë për shfrytëzuesit e një pjese të asaj rruge, duke e përfshirë edhe INP-Burgu-Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle