0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Pa ujë një pjesë e shfrytëzuesve nga Bardovci, Kisella Voda dhe Vodno

Ndërprerje të furnizimit me ujë sot do të kenë një pjesë e shfrytëzuesve nga Bardovci, Kisella Voda dhe Vodno.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle