0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShkup SQShoqëri SQ

Pa ujë një pjesë e Sarajit

- Për shkak të një defekti në rrjetin e ujësjellësit në rrugën "20" pa numër në Saraj, te Xhamia e vjetër, ndërprerje në furnizimin me ujë kanë shfrytëzuesit e rrugës "Gjorçe Petrov" dhe në zonën e lartë të rrugës "Boris Sarafov" në këtë lagje.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle