0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShoqëri SQ

Pa ujë një pjesë e Sarajit, Gllumovës, Shishovës, Matkës së Epërme dhe të Poshtme

– Për shkak të një defekti në rrugë sot prej orës 8:20 pa ujë do të jenë banorët e rrugës “20/pn” në Saraj dhe banorët e Gllumovës, Shishovës, Matkës së Epërme dhe të Poshtme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle