0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShkup SQ

Pa ujë një pjesë e Qendrës

Ndërprerje të furnizimit me ujë sot prej ora 15:30 do të kenë shfrytëzuesit e  ndërtesave të rrethinës në rr.  "Lazar Liçenovski" pn, QRS Kale, Rudine dhe restorani "Pod Kale", në komunën Qendër.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle