0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQShoqëri SQ

Pa ujë një pjesë e Komunës së Aerodromit

Për shkak të defektit rrugor sot prej orës 10 pa ujë do të jenë një pjesë e banorëve të rrugës "12 Makedonska Brigada" dhe rrugët "Gramos", "Ilija Dimovski", "Mitre Vlaot", "Bukoviq", "Dimitar Makedonski", "Gavril Radomir", "Bllazho Orlandiq" dhe "Kresna".

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle