Lajme nga komunat SQShkup SQ

Pa ujë një pjesë e komunës Butel

Një pjesë e konsumatorëve në rrugët “Ivan Manolev” dhe “Alpi” sot në orën 10 kanë ndërprerje të ujësjellësit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle