0_Maqedoni.Portal SQSektori civil SQShoqëri SQ

Pa ujë një pjesë e Hipodromit dhe Inxhikovës

Pa ujë sot nga ora 11:30 paradite do të jenë një pjesë e përdoruesve të Hipodromit dhe pjesë e Inxhikovës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle