0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Pa ujë një pjesë e fshatit Studeniçan

Për shkak të defektit rrugor nga F 1 në rrugën 5 në fshatin Studeniçan ndërprerje të furnizimit me ujë do të kenë konsumatorët nga rr.5 dhe rr.3, kumtuan nga NP Ujësjellësi dhe Kanalizimi – Shkup.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle