Lajme nga komunat SQShkup SQ

Pa ujë një pjesë e Draçevës

Për shkak të punimeve në pusetën e rrugës “Zhivko Firfov” nr.11, pa ujë do të jenë konsumatorët nga rrugët “Rumena Haxhipanzova”, “Gjorgji Vojteh”, “Marija Kiri” dhe “Gutenbergova”, kumtuan nga NP “Ujësjellësi dhe Kanalizime”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle