0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Pa ujë një pjesë e Çarshisë së vjetër

Pa ujë sot do të jenë shfrytëzuesit e një pjese të Çarshisë së vjetër, kumtoi NP Ujësjellësi dhe kanalizimi – Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle