0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShkup SQ

Pa ujë një pjesë e Çairit dhe Qendrës

- Ndërprerje të furnizimit me ujë nga ora 11:30 do të kenë një pjesë e shfrytëzuesve  në komunat Çair dhe Qendër.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle