0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Pa ujë një pjesë e Butelit

Për shkak të një defekti në rrugë, pa ujë sot do të jenë shfrytëzuesit e rrugëve “Marko Krale”, “Galiçnik”, “Mostarska”, “Kole Kaninski” dhe “Prebondova” në lagjen Butel të Shkupit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle