0_Maqedoni.Portal SQShkup SQShoqëri SQ

Pa ujë një pjesë e banorëve të fshatit Rashçe

Ndërprerje të ujit sot nga ora 10:00 kanë një pjesë e shfrytëzuesve të fshatit Rashçe të Shkupit. Siç kumtoi NP “Ujësjellësi dhe kanalizimi”-Shkup, ndërprerja është për shkak të sanimit të defektit në rr.“1” në fshatin Rashçe, tek shkolla, në dalje të fshatit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle