0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Pa ujë nesër një pjesë e shfrytëzuesve të bulevardit “Jane Sandanski”

Nesër nga ora 09:00 ujë nuk do të kenë shfrytëzuesit e zonës së lartë në bulevardin "Jane Sandanski" nr.79, 81, 83, 85 dhe 87.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle