0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Pa ujë nesër një pjesë e konsumatorëve në Çair

Për shkak të zbatimit të kyçësit të ujësjellësit f-100 milimetra në rrugën “Kumbara” p.n., në afërsi të autoshkollës “Hirda”, nesër ndërprerje të ujit do të kenë konsumatorët e kësaj rruge si edhe të rrugës “Ismail Kadare” dhe një pjesë e rrugës “Krimska” në Komunën Çair të Shkupit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle